DEKORATİF TUĞLA

KÜLTÜR TUĞLASI ANKARA

Ev, ofis dekorasyonun vazgeçilmezleri arasına giren Dark dekoratif kültür tuğlası, duvarlarınızı klasik ve sıkıcı görünümünden kurtarıyor! Dekoratif duvar tuğlalaları; mekanlarda ve yaşam alanlarında nefes almayı ve görüntü mükemmelliğini aynı zamanda doğallığı ön planda tutar. Eşi benzeri olmayan, Dark kültür tuğla kaplamaları ve koleksiyonları haricinde, kültür tuğlası üretimi, dekoratif tuğla uygulaması ve satışı ile başladığımız hizmetlerimize, her geçen gün yeni şık tuğla çeşitleri çıkararak Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Kayseri, Antep, Maraş, Van başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde bir numara olmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dekoratif Tuğla Ankara

Her ürünün çeşitli kullanma şekli olduğu gibi dekoratif tuğlalarında çeşitli örülme şekilleri vardır. Kültür tuğlalarının yan kısımlarının üst üste oturtulması, geniş yüzeyin görülmesini sağlayan dizgiye düz kılıç örgü dizisi denir. Dekoratif tuğlalar düz kılıç örgü dizisiyle uygulandığı zaman daha şık ve modern bir görünüm sağlanır.

Uygulama farklılığı nedeniyle daha şık bir görüntüye sahip olan Dark Stone ürünleri farklı renk seçenekleri, farklı doku örnekleriyle değişik ürün görselliğine sahip olmasıyla yapılarınıza ve mekânlarınıza zevkli bir hava katacaktır.

HAKKIMIZDADartk Stone Dekoratif TaşYapı Kimyasalları Nakliye Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
0312 316 5253
0533 918 72 82