Dark StoneMENÜ

Kültür Taşı

Dekoratif Kültür Taşı

Kültür Taşı Nedir?

Kültür taşı, doğal taşlardan esinlenilerek tuğla, çimento veya beton gibi malzemelerden üretilerek yaşam alanlarındaki iç ve dış duvar dekorasyonu yapmak amacı ile kullanılan dekor ürünlerdir. Üretim ve uygulama farklılığı nedeniyle daha şık bir görüntüye sahip olan Dark Stone koleksiyonları farklı renk seçenekleri ve doku örneklerine sahip olmasıyla mekanlarınıza zevkli bir hava katacaktır.

Kültür taşları doğal taşlara benzeyen desenler ve renklerle üretilebilir, ancak genellikle daha hafif ve daha kolay işlenebilir malzemelerden yapıldıkları için taşıma ve montajları daha pratiktir. Ayrıca, dekoratif kültür taşları genellikle düzensiz şekillerde veya belirli desenlerde üretilerek tasarım esnekliği sağlar.

Dekoratif Kültür Taşı

Dekoratif kültür taşı, genellikle inşaat ve peyzaj düzenlemelerinde kullanılan, estetik amaçlarla tasarlanmış taş malzemelerdir. Bu taşlar genellikle doğal taş görünümüne sahiptir ancak genellikle hafif ve işlenebilir malzemelerden üretilir. Dekoratif kültür taşları, iç mekanlarda veya dış mekanlarda duvar kaplamaları, zemin döşemeleri, bahçe yolları, çiçeklik sınırları ve diğer peyzaj düzenlemelerinde estetik bir dokunuş sağlamak için kullanılabilir.

Kültür Taşı Modelleri

Dekoratif kültür taşı modelleri, çeşitli desenler, renkler ve dokular içerebilen geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu taşlar, doğal taşlara benzeyen görünüm ve hissiyat sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. İşte bazı yaygın dekoratif kültür taşı modelleri:

Bu kültür taşları Dark Stone taşlarıdır. Sektörde, birçok farklı dekoratif kültür taşı modeli bulunmaktadır. Seçim genellikle projenin tasarımı, estetik tercihler ve kullanım alanına bağlı olarak yapılır.

Dekoratif Kültür Taşı Ankara

Yaşam alanlarında özellikle de ev ve işyerleri dekorasyonun vazgeçilmezleri arasına giren dekoratif kültür taşı kaplama ürünleri, duvarlarınızı klasik ve sıkıcı görünümünden kurtarıyor! Dekoratif duvar taşları mekanlarda ve yaşam alanlarında nefes almayı, görüntü mükemmelliğini aynı zamanda doğallığı ön planda tutması için özel olarak üretilir ve uygulanmaktadır.

Eşi benzeri olmayan, Dark kültür taş kaplamaları ve koleksiyonları haricinde, kültür taşı üretimi, dekoratif taş uygulaması ve satışı ile başladığımız hizmetlerimize, her geçen gün yeni taş modelleri çıkararak Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dekoratif kültür taşları, mimari projelerde estetik bir unsur eklemek, mekanları görsel olarak zenginleştirmek ve dış mekan peyzajında çeşitli dekoratif öğeler oluşturmak amacıyla kullanılır.

Dekoratif Kültür Taşı Nasıl Uygulanır?

Her ürünün çeşitli uygulamaları olduğu gibi dekoratif kültür taşı kaplama ürünlerininde çeşitli örülme uygulamaları mevcuttur. Kültür taşlarının yan kısımlarının üst üste oturtulması, geniş yüzeyin görülmesini sağlayan dizgiye, düz kılıç örgü dizisi denir. Dekoratif kültür taşları düz kılıç örgü dizisiyle uygulandığı zaman daha şık ve modern bir görünüm sağlanır.

HAKKIMIZDADark StoneDark Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları Nak. Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
+90312 316 5253
+90533 918 72 82