DEKORATİF TAŞ

KÜLTÜR TAŞI ANKARA

Yaşam alanlarında özellikle de ev ve işyerleri dekorasyonun vazgeçilmezleri arasına giren Dark dekoratif kültür taşı, duvarlarınızı klasik ve sıkıcı görünümünden kurtarıyor! Dekoratif duvar taşları; mekanlarda ve yaşam alanlarında nefes almayı, görüntü mükemmelliğini aynı zamanda doğallığı ön planda tutması için özel olarak üretilir ve uygulanmaktadır. Eşi benzeri olmayan, Dark kültür taş kaplamaları ve koleksiyonları haricinde, kültür taşı üretimi, dekoratif taş uygulaması ve satışı ile başladığımız hizmetlerimize, her geçen gün yeni taş modelleri çıkararak Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dekoratif Taş Ankara

Her ürünün çeşitli kullanma şekli olduğu gibi dekoratif taşlarında çeşitli örülme şekilleri vardır. Taşların yan kısımlarının üst üste oturtulması, geniş yüzeyin görülmesini sağlayan dizgiye düz kılıç örgü dizisi denir. Dekoratif taşlar düz kılıç örgü dizisiyle uygulandığı zaman daha şık ve modern bir görünüm sağlanır.

Uygulama farklılığı nedeniyle daha şık bir görüntüye sahip olan Dark Stone ürünleri farklı renk seçenekleri, farklı doku örnekleriyle değişik ürün görselliğine sahip olmasıyla yapılarınıza ve mekânlarınıza zevkli bir hava katacaktır.

HAKKIMIZDADartk Stone Dekoratif TaşYapı Kimyasalları Nakliye Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
0312 316 52530533 918 72 82