Dark StoneMENÜ

VİZYON ve MİSYON

Misyon

Dark Dekoratif Taş olarak dekoratif tuğla ve dekoratif taşlarla yapılarda doğal görsellik ve estetiğin bir adım dada ön plana geçmesine olanak sağladığını düşünerek yola çıktık. Bu bağlamda Dark Stone yapı estetiğinde kalıplaşmış uygulamaların dışına çıkıp farklı ve modern ürünlerle estetiğin diğer adı olmayı misyon edinmiştir.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip profesyonel bir ekiple müşteri memnuniyetini ön planda tutmak yegane amacımızdır. Ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite, güven ve istikrarla karşılık vermek.

Yeniliklere ve yaratıcılığa önem vermek ve sektöre yeni bir anlayış getirmek. Faaliyete başladığımız sektör de üstün kalite standartlarında ürün ve hizmetlerini müşteri odaklılığını her zaman üst düzeyde tutarak, saygın güvenilir ve tercih edilen bir marka Dark Dekoratif Taş markası haline gelip, geçmişten gelen birikimini ve tecrübelerini Dark Dekoratif Taş çatısı altında müşterilerimizle paylaşmak.

Misyonumuzu oluşturan önemli değerlerdir.

Vizyon

  • Faaliyet gösterdiğimiz alanda en iyi olmak.
  • Deneyimi, üretkenliği ve kaliteli teknik donanımı ile sektöre rehberlik eden bir kuruluş olmak.
  • Sektörde güvenirlik, yerleşiklik ve kalite kavramlarını amaç edinmiş bir firma olarak hem büyük projeler aynı zamanda kişiye özel mekanlar için aynı titizlik ve profesyonellikte hizmet vermek.
  • Satış sonrası süreçlerde de müşterilerimizin yanında olmak.
  • En önemlisi insanları korumayı hedefleyen son teknoloji ürün ve hizmetlerimiz ile beklentilerin üzerine geçmek.

Dark Dekoratif Taş ekibi olarak, daha iyi bir yaşam için kaliteli, farklı modern ürün yelpazesi ve bunun ötesinde kaliteli çözümleri ile yeni açılan showroomumuza sizleri bekliyoruz.

HAKKIMIZDADark StoneDark Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları Nak. Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
+90312 316 5253
+90533 918 72 82