Dark StoneMENÜ

DARK KABA TUĞLA

Kaba Tuğla

Her ürünün çeşitli kullanma şekli olduğu gibi tuğlalarında çeşitli örülme şekilleri vardır. Tuğlaların yan kısımlarının üst üste oturtulması, geniş yüzeyin görülmesini sağlayan dizgiye düz kılıç örgü dizisi denir.

Dark kaba tuğla duvar örme stillerinden birisi olan düz kılıç örgü sitilinden esinlenilerek daha önce yapılarda kullanılmış olan ve daha sonra sökülmüş, zaman içerisinde yüzeyinde oluşmuş erozyon, kırılma ve renk değişikliği nedeniyle ilk orijinal görünümünden uzaklaşarak eskitme tuğla, çıkma tuğla, renkli tuğla dekoratif görüntüye uyum sağlamış tuğlaların yüzeyinden kopyalanarak daha geniş ebatlı dekoratif kaplama tuğlası olarak imal edilmiştir.

Uygulama farklılığı nedeniyle değişik bir görüntüye sahip olan Dark kaba tuğla farklı renk seçenekleri, farklı doku örnekleriyle değişik ürün görselliğine sahip olmasıyla yapılarınıza ve mekânlarınıza zevkli bir hava katacaktır.

Ürünlerimizin fotoğraf çekimlerinden dolayı renklerinde farklılık görülebilir. Ürünlerimiz el yapımı olduğu için verilen siparişlerde aynı modeller arasında +%2 ton farklılığı görülebilir.

HAKKIMIZDADark StoneDark Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları Nak. Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
+90312 316 5253
+90533 918 72 82