Dark StoneMENÜ

DARK HARMAN TUĞLA

Harman Tuğla

Harman tuğla, tuğlanın insan gücüyle yapılan, düzensiz ısıtmayla kurutulan ismini yapım alanındaki iş çeşitlemesinden alan genel dolu tuğladır. İçindeki su oranının tam kurutulamaması, preslemenin tam yapılamamasından dolayı çatlamaların ve kenar kırılmaların olması tuğla yüzeylerinde doğal eskitme havası yaratır.

Dark harman tuğla da bu kenarı bozulmuş ve kırılmış tuğlalardan esinlenilerek dekoratif taş-tuğla olarak dizayn edilerek suni tuğla olarak imalat edilmektedir. Dark harman tuğla dizim stillerinden şaşırtma örgü usulüyle dizilir.

Dark harman tuğla dizilim şeklinin farklılığı nedeniyle duvar kaplamalarında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Dark harman tuğla iri ve küçük parçaların kombinasyonu olması nedeniyle iç mekan kaplamaları ve dış mekan kaplamarın da, zengin karakter, zengin renk seçeneği ile uygulama kolaylığı sağlar.

Ürünlerimizin fotoğraf çekimlerinden dolayı renklerinde farklılık görülebilir. Ürünlerimiz el yapımı olduğu için verilen siparişlerde aynı modeller arasında +%2 ton farklılığı görülebilir.

HAKKIMIZDADark StoneDark Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları Nak. Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
+90312 316 5253
+90533 918 72 82