Dark StoneMENÜ
Blog

Dekoratif Kültür Tuğlası Manisa

Dekoratif Kültür Tuğlası Manisa07mart

Taş Nedir?

Taş, kayalardan ve mineral maddeden oluşan sert bir maddedir. Taşlar, yapılar başta olmak üzere bir çok alanda, farklı çeşitlerde ve boyutlarda oldukça sık kullanılmaktadır.

Dekoratif Taş Kaplama Manisa

Taş kaplama ürünleri, yapılarda dekoratif kaplama amacıyla olarak kullanılan, yük taşıması amaçlanmayan herhangi bir taşın ince tabakasıdır. Taş kaplama, özgün mimari tasarımların bir parçası olarak beton ve ahşap binalara uygulanır. Taş duvar kaplamaları yaşam alanlarınıza şık bir görünüm sağlar.

Taş kaplama, doğal taştan yapılabileceği gibi, çimento gibi yapı malzemelerinden de üretilmektedir. Dark Stone taş kaplama ürünleri, farklı renklere ve farklı modellere sahiptir. 35 farklı renkte ve modelde taş kaplama ürünlerimizden dilediğinizi seçip, yaşam ortamlarınızı modern bir görünüm katabilirsiniz.

Dekoratif Taş Kaplama Modelleri

Kaplanacak dekoratif taş müşteri tarafından seçilmektedir. Seçeceğiniz kültür taşı ürününü, Dark Stone' un profesyonel ustaları tarafından uygulaması yapılmaktadır.

Taş Kaplama Modellerimiz ▶

Taş Kaplama Manisa

Dekoratif Kültür Tuğlası Nasıl Yapılır?

Kültür tuğlası günümüzde iç ve dış çephelerdeki duvarlara şık, doğal görünüm kazandırmak için çimento, kum ve renklendirici malzemelerin karışımı ile üretilen bir üründür. Kültür tuğlası çimento, su ve kilden üretilir. Çeşitli renklendiriciler de kullanılabilir. Harç istenilen kalıba dökülürek dekoratif kültür tuğlasına şekil verilir. Dark dekoratif kültür tuğlalarını doğal taşlardan ayırt etmesi çok zordur. Çünkü yeni ve kaliteli üretim aşamamız, doğal görünümlü doku ve sağlamlığı ortaya çıkarmaktadır.

Kültür Tuğlası Modelleri

Kaplanacak dekoratif kültür tuğlası müşteri tarafından seçilmektedir. Seçeceğiniz kültür tuğlası, Dark Stone' un profesyonel ustaları tarafından uygulaması yapılmaktadır.

Kültür Tuğlası Modellerimiz ▶

HAKKIMIZDADark StoneDark Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları Nak. Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
+90312 316 5253
+90533 918 72 82