Dark StoneMENÜ
Blog

Dekoratif Kültür Taşı İstanbul

Dekoratif Kültür Taşı İstanbul19ağustos

Taş Nedir?

Dünya'mızın yer kabuğu temel olarak olarak baz alındığında taş ve topraktan oluşur. Dünya'nın yer kabuğunda bulunan, farklı özelliklere sahip minerallerden oluşan maddelere de taş denir. Taş yer kabuğundan çıkarılır ve yapılar başta olmak üzere, bir çok alanda kullanılan bir özel bir maddedir.

Dekoratif Taş Kaplama İstanbul

Taşlar eskiden canlıların yaşadığı yapılarda, hem hava hemde çevresel etkenlerden kaynaklı deformeleri koruma amacı ile yapılmaktaydı. Artık Dark Stone Taş Kaplama İstanbul uygulamaları evinizden, iş yerlerinize aslında tüm yaşam alanlarında dekorafit amaçlar için de kullanılmaktadır. Dekoratif kültür taşı kaplamaları hem iç cephe mimarisinde de hemde dış cephe mimarisinde de şık ve modern bir görünüm kazandırır.

Kültür taşı kaplama ürünlerimiz, farklı renklere ve farklı modellere sahiptir. 35 farklı renkte ve modelde taş kaplama ürünlerimizden dilediğinizi seçip, yaşam ortamlarınızı modern bir görünüm katabilirsiniz.

Dekoratif Taş Kaplama Modelleri ▶

Dekoratif Taş Kaplama Malzemeleri

Taş Kaplama malzemeleri, yapınızın özelliklerine ve tasarımına uygun olarak Dark Stone tarafından belirlenmektedir. Sizde dilediğiniz dekoratif kültür taşı modelinizi seçersiniz. Seçeceğiniz kültür taşı modelini, Dark Stone'un uzman ekibi ve ustaları, yapınıza en yüksek kaliteli taş kaplama malzemeleri ile uygulamasını yapar.

Taş Kaplama İstanbul Fiyatları

Kültür Taşı İstanbul

Kültür taşı son yıllarda yeni trend olarak iç veya dış mekanların duvarlarında dekorasyon amaçlı kullanılır. Özellikle ev, ofis ve restoran & bar mekanlarının iç mekânlarında kullanılan kültür taşı kaplamaları ile pek çok kişi daha şık, estetik ve modern bir yaşam ortamı oluşturuyor.

Kültür Taşı İstanbul Fiyatları

Kültür taşı fiyatı İstanbul uygulanacak mekana göre, m2'ye göre ve seçilecek modele göre değişmektedir. Dekoratif kültür taşı fiyatları İstanbul bilgilendirmesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dekoratif Kültür Taşı Modelleri

Dekoratif kültür taşı dökme olarak üretilmektedir. Farklı renklerde ve modellerde olan dekor tuğla kaplamaları, yapınızın duvar yüzeyine zarar vermeden, mekânlarınıza daha farklı, estetik ve görsel zevklilik sağlar. Kültür taşı modelleri şunlardır;

  • Dark Alaçatı Taşı
  • Dark Parke Taşı
  • Dark Geçmeli Kayrak Taşı
  • Dark Dere Taşı
  • Dark Tarla Taşı
  • Dark Yığma Taş
  • Dark Çizik Taş
  • Dark Kayrak Taşı
  • Dark Örgü Taş
  • Dark Kale Taşı
HAKKIMIZDADark StoneDark Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları Nak. Mon. İnş. İth. İhr. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
+90312 316 5253
+90533 918 72 82